Kalifornie: Byl zahájen právní spor k zastavení geoinženýrství

Zdroj: Expose-news.com

RHODA WILSON 26. DUBNA 2023

Proces zastiňování slunce, také známý jako vstřikování stratosférického aerosolu nebo hovorově „chemtrails“, probíhá skrytě po celá desetiletí. Jeho negativní důsledky dnes vytvářejí nezvratnou zpětnou vazbu, a svět přitom zůstává v popírání.

Poté, co do v Kalifornii proběhla pekelná zima a nebe je ničeno nepřetržitým rozprašováním aerosolu, byl proti největším americkým pachatelům zahájen velký právní spor. Pachatelé, kteří jsou předmětem právního sporu, zatím nebyli jmenováni. „Existuje mnoho různých důvodů, mnoho různých agentur, hráčů a aktérů,“ uvedla Reinette Senum. „Může to být univerzita provádějící výzkum, může to být některá energetická společnost.“

Reinette Senum, bývalá starostka města Nevada City v Kalifornii, již nemůže jen tak sedět a sledovat probíhající geoinženýrské aktivity, a proto zahájila právní spor, aby je zastavila. „Jsem už stejně jako jiní nemocná a unavená z toho, že tady jen tak bezmocně sedíme,“ řekla.

Ve videu níže, které začíná přibližně v 37. minutě, moderátorka pořadu Counterspeech Deana Pollard Sacks diskutovala s Reinette Senum o využívání počasí jako zbraně a o tom, proč byl zahájen soudní spor k zastavení geoinženýrství. Pollard Sacks byla jednou z advokátek, které se zúčastnily řízení před velkou porotou Lidového soudu veřejného mínění (Grand Jury Proceeding by the Peoples’Court of Public Opinion) na začátku roku 2022. Nyní vede právní tým, který napadne geoinženýrské aktivity probíhající na americkém nebi.

„Naše vláda se ocitla mimo kontrolu,“ uvedla Pollard Sacks, „a zdá se, že si všichni myslí: ‚No, je to vláda, tak to může dělat‘. Ne, nemůže.“

Právní spor k zastavení amerického geoinženýrství

Autorka: Reinette Senum

Pokud v posledních měsících sledujete mé příspěvky, víte o té pekelné zimě, kterou jsme my Kaliforňané prošli. Ano, vím, můžeme mít drsné zimy, ale toto rozhodně nebylo normální.

Nic kolem nás už není normální a je tu jeden významný faktor, proč tomu tak je: geoinženýrství.

V minulosti jsem dělala rozhovor s Danem Wigintonem z Geoengineering Watch. Pokud stále ještě nevíte, o čem mluvím, začněte právě tímto rozhovorem.

Naše lesy kolabují a stromy kolem nás umírají a padají. Naše včelí populace prudce klesla. Náš hmyz vymizel. Naši ptáci jsou téměř pryč. Lesní požáry jsou nyní nepřirozené a terorizují nás po celá letní období. Naše počasí je používáno jako zbraň a nedávné testování našeho sněhu a deště přineslo výsledky s mimořádně alarmujícím množstvím těžkých kovů.

V průběhu let jsme byli svědky exponenciálního nárůstu neutuchajícího aerosolového rozprašování nad našimi hlavami, a tato planeta a vše na ní platí svou cenu.

Intenzita tohoto stratosférického sprejování se nesnižuje, pomalu nás to zabíjí a já už to nemohu dál snášet.

Takže jsem o tomto aerosolovém rozprašování informovala. Také jsem to dokumentovala a protestovala proti tomu. Křičela jsem kvůli tomu celé roky a jsem už ze všech stížností unavená.

Už mě nebaví být bezmocným cílem těchto útoků.

Takže po týdnech konzultací s právními experty (a frustrovanými občany) a poté, co jsem přiměla některé z nejlepších mozků, aby se zapojily do tohoto boje, jsem právě před chvílí zahájila crowdfundingovou kampaň na pokrytí právních poplatků, které to bude vyžadovat.

A ano, vím, že existuje 5G, chemikálie a celá řada faktorů, které ničí naši planetu, ale tento faktor je všudypřítomný jako vzduch, který dýcháme, a platíme na něj našimi daněmi.

I když se někteří z vás mohou ptát, proč se obtěžovat, soudy jsou stejně zmanipulované… ne, ne všechny soudy jsou zmanipulované, a již jen zahájení soudní bitvy v dobré víře proti této bestii probudí více lidí, kteří si uvědomí její existenci.

Necouvneme. Teď nebo nikdy…. a když to nezastavíme my, tak kdo?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru