premiér Manitoby odpovídá

Poděkování za déšť na otázku o léčbě

Na stránkách https://expose-news.com/2022/11/16/climate-geoengineering-weather-modification/ bylo před několika dny publikováno video s názvem Měnění klimatu, geoinženýrství a modifikace počasí. 

Ve videu vystupuje Mark Skidmore, profesor ekonomie z Michiganské státní univerzity, a diskutuje o přírodních i umělých příčinách tzv. změny klimatu. V prvé části hovoří o faktorech, které obvykle v otázce změny klimatu nebereme v úvahu – např. sluneční cyklus a měnící se magnetické pole Země, zvlněnější proudění vzduchu a posuny zemských (fyzických, nikoli magnetických) pólů. 

V další části prof. Skidmore přechází k diskuzi o geoinženýrství a modifikaci počasí. Rozebírá zapojení veřejného a soukromého sektoru, otevřené a skryté aktivity, historii, typy intervencí a otázku jejich účinnosti. 

Nejzajímavější částí videa však je samotný závěr, kde profesor uvádí dvouminutový klip s Brianem Pallisterem, premiérem kanadské provincie Manitoba. Zde je tento klip opatřený českými titulky

Na otázku redaktorky, proč vláda i přes prokázanou účinnost váhá s využitím ivermektinu na boj proti kovidu, premiér Manitoby odpovídá způsobem, který poodhaluje něco zcela zásadního, týkajícího se dějů, které nám běžným lidem jsou skryty. Nejprve potvrzuje, že prioritou vlády je výzkum vedoucí k lepší dostupnosti vakcín pro posilující dávky nebo budoucí pandemie, a bezprostředně na to navazuje poděkováním odpovědným osobám za déšť, díky kterému se v Kanadě zmírňuje riziko požárů. Končí svou odpověď slovy: „Chtěl bych proto poděkovat odpovědným lidem za to, že tento déšť zpřístupnili. Pokračujte ve skvělé práci.“

Tato zdánlivě neuvěřitelná souvislost, kterou premiér svým prohlášením poodkrývá, má – zdá se – jen jedno logické vysvětlení. Zde se nabízí souvislost s jiným dokumentem, který publikovala univerzita amerického letectva v roce 1996: Weather as a Force Multiplier – Owning the Weather in 2025: Počasí jako multiplikátor síly: Ovládnutí počasí v roce 2025. Z výše publikovaného výroku kanadského premiéra za zdá, že tento „multiplikátor síly“ je dnes již využíván k prosazování globálních zájmů mocenských elit, kterým premiér děkuje za dar deště. 

Nic nezůstane skryto navěky a historie jednou zpětně ukáže, jakým rozhodnutím a alternativám čelili politikové mimo jiné i v otázce kovidové politiky. Vše, co je doposud skryto, bude odhaleno, až se naši potomci budou jednou ptát, jak jsme to vše mohli dopustit…

PS: Zdá se, že se tímto zdánlivě neuvěřitelným výrokem inspiroval i náš ministr zemědělství Nekula, který v návaznosti na stížnosti zemědělců a potravinářů na vysoké ceny energií a další hrozící zdražování potravin na Zemi živitelce 2022 také poděkoval za déšť:

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru