Dane Wigington – Global Alert News: 10.12.2023


Global Alert News – Kritické globální zprávy

pravidelné vysílání zřejmě nejznámějšího aktivisty v oblasti geoinženýrství

Zdroj: geoengineeringwatch.org

( video naleznete v sloupci vpravo pod kolonku recent  – nedávné).

„Je naší nadějí a cílem, aby se toto video dostalo široko a daleko. Nenahrávejte znovu žádnou část tohoto videa, která je chráněna autorskými právy.

Navy War College US propaguje seminář s názvem „Geoinženýrství zemského klimatu“, ale oficiální zdroje a matrixová média se snaží jakoukoli veřejnou diskusi o tomto nejstrašnějším problému marginalizovat. Probíhající celosvětová konference o klimatu COP 28 je vnímána jako kouřová a zrcadlová fasáda, a tou opravdu je. Nedávný geoinženýrský patent propaguje rozprašování vysoce toxického dimethylaminu na naši oblohu, aby se podpořila tvorba mraků. V Japonsku se na břeh vyplavily tisíce tun mrtvých ryb krátce po masovém úniku odpadních vod z Fukušimy. Toxická obloha, toxická moře, toxické všechno – jak dlouho ještě můžeme přežít na umírající planetě? Je ještě čas zvrátit situaci?

Každý jednotlivec je potřeba v kritickém boji, aby se obyvatelstvo probudilo k tomu, co přichází, a musíme počítat každý den. Sdílejte důvěryhodné informace z důvěryhodného zdroje, aby byl váš hlas slyšet.“

Dan Wigington

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru