Díry v nebi – film


HAARP a pokrok v Teslově technologii

Originál: https://topdocumentaryfilms.com/holes-in-heaven/

Zesnulý Carl Sagan řekl (v souvislosti s tímto dokumentem): Vytvořili jsme globální civilizaci, ve které většina klíčových prvků hluboce závisí na vědě a technologii. Také jsme zařídili věci tak, že vědě nebo technice skoro nikdo nerozumí. Možná nám to na chvíli projde, ale dříve nebo později nám tato hořlavá směs nevědomosti a moci vybuchne do tváře. Tento dokumentární film si klade otázku: Děláme Díry v nebi? HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program) je kontroverzní vysokofrekvenční rádiový vysílač neboli „ionosférický ohřívač“, o kterém se předpokládá, že je postaven na objevech Nikoly Tesly a je provozován americkým námořnictvem/vzdušným letectvem a společností Phillip Laboratories ve vzdáleně Gakoně na Aljašce.

Pomocí HAARP může armáda zaměřit pulzní rádiový paprsek o miliardě watů do horní atmosféry, údajně kvůli výzkumu ionosféry. To vytvoří vlny extrémně nízké frekvence a pošle je zpět na Zemi, zlepší komunikaci s ponorkami a umožní nám „vidět“ do Země, odhalit cokoli od zásob ropy po podzemní sila raket.

Několik výzkumníků však tvrdí, že HAARP představuje mnohá nebezpečí, včetně tvorby třicetikilometrových děr v horní atmosféře Země. Varují také před možným narušením jemných magnetických energií naší Země i nás samých. Film Díry v nebi? je ukázkovým příkladem filmové tvorby producentky Pauly Randol-Smithové a režisérky Wendy Robbinsové, která získala cenu Emmy. Dokument, vyprávěný Martinem Sheenem, zkoumá HAARP, jeho historii a důsledky a nebezpečí a výhody vysokých a nízkých frekvencí a elektromagnetické technologie.

 

Možnost nastavit si české titulky pomocí automatického překladače

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru