Dane Wigington – Global Alert News: 28.12.2023


Global Alert News – Kritické globální zprávy

pravidelné vysílání zřejmě nejznámějšího aktivisty v oblasti geoinženýrství

Zdroj: geoengineeringwatch.org

( video naleznete v sloupci vpravo pod kolonku recent  – nedávné).

„Je naší nadějí a cílem, aby se toto video dostalo široko a daleko. Nenahrávejte znovu žádnou část tohoto videa, která je chráněna autorskými právy.

Chemicky nukleované „sněhové“ události způsobují zmatek v lesích, ekosystémech a lidské infrastruktuře. Procesy nukleace chemického ledu jsou primární součástí probíhajícího a rozšiřujícího se provozu globálního klimatického inženýrství. Mnoho forem zmrzlého materiálu má vlastnosti, které se velmi liší od všeho, co by přineslo přirozeně se vyskytující počasí. Člověkem vyrobený „sníh“ je často o 15 až 20 stupňů chladnější než okolní teploty vzduchu, což může způsobit a často způsobuje, že se materiál přilepí na cokoliv, s čím přijde do kontaktu, a běžným výsledkem jsou „ledové bouřky“. Ochlazování chemických mraků klimatickou technologií navíc obvykle začíná při atmosférických teplotách vysoko nad bodem, kdy by led přirozeně nukleňoval. Krátké video níže zachycuje rozptýlení atmosférického aerosolu klimatického inženýrství související se „Zimní bouří Donavan“.

Každý jednotlivec je zapotřebí v kritickém boji za probouzení obyvatelstva k tomu, co přichází – a proto musíme počítat s každým dnem. Sdílejte důvěryhodné informace z důvěryhodného zdroje, aby byl váš hlas slyšet.“

Dan Wigington

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru