Dane Wigington – Global Alert News: 30.12.2023


Global Alert News – Kritické globální zprávy

pravidelné vysílání zřejmě nejznámějšího aktivisty v oblasti geoinženýrství

Zdroj: geoengineeringwatch.org

( video naleznete v sloupci vpravo pod kolonku recent  – nedávné).

„Je naší nadějí a cílem, aby se toto video dostalo široko a daleko. Nenahrávejte znovu žádnou část tohoto videa, která je chráněna autorskými právy.

„Vědci varují, že ‚dělat vlastní výzkum‘ je „nebezpečné a dělá z lidí ‚konspirační teoretiky‘“, uvádí se v nové zprávě zveřejněné v časopise Nature. Klimatologická komunita bije na poplach před vážným nebezpečím operací klimatického inženýrství, „pokud“ by byly realizovány, a přitom stále popírá skutečnost, že tyto operace jsou plně využívány již více než 75 let. Tvůrci počasí se stále zoufaleji snaží vytvořit zimní počasí, kdykoli a kdekoli to jde, přičemž v centru pozornosti jsou patentované procesy chemické nukleace mraků. Jaký je skutečný rozsah škod, které již byly na planetě napáchány? Rozvíjí se již scénář náhlého klimatického kolapsu?

Každý jednotlivec je zapotřebí v kritickém boji za probouzení obyvatelstva k tomu, co přichází – a proto musíme počítat s každým dnem. Sdílejte důvěryhodné informace z důvěryhodného zdroje, aby byl váš hlas slyšet.“

Dan Wigington

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru